Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oświetlenie | Oprawy | Lampy uliczne LED

oświetlenie uliczne led

Producent oświetlenia ulicznego

Globus Lighting to nie tylko producent oświetlenia dla przemysłu, ale również producent oświetlenia ulicznego, który działa w Polsce i we Wrocławiu od wielu lat. Jako producent, staramy się tworzyć oświetlenie uliczne najwyższej jakości, dopasowane do terenu, a także wymagań inwestora. Dzięki naszemu oświetleniu ulicznemu, będą Państwo w stanie zaoszczędzić nawet 70% dotychczasowo wykorzystywanej energii. Realizacja oświetlenia ulicznego rozpoczyna się, jeśli istnieje taka potrzeba, od szczegółowego audytu oraz projektu, z informacjami wyliczającymi zwrot inwestycji.

Oświetlenie uliczne

oświetlenie uliczne

Oświetlenie parkowe

oświetlenie parkowe

Naświetlacze LED

naświetlacze led

Oświetlenie i oprawy uliczne LED

Ludzie oświetlają miasta już od XIV weku, w Londynie ówczesny burmistrz miasta polecił rozwieszać każdego wieczora zimą latarnie ze światłami. Prawdziwe lampy uliczne zostały jednak spopularyzowane dopiero w XIX wieku, kiedy to Łukasiewicz wynalazł lampę naftową, a później powstały latarnie na gaz miejski. We Wrocławiu do dziś możemy podziwiać oświetlenie uliczne pod postacią lamp gazowych na Ostrowie Tumskim. Dziś tego typu lampy uliczne to raczej pewien relikt, pozostawiony ze względu na walory historyczne, a coraz większe uznanie zdobywają oprawy uliczne LED.

Oświetlenie uliczne LED jest trwałe, energooszczędne i ekologiczne, dlatego dzisiaj coraz częściej wymienia się oświetlenie uliczne w miastach, właśnie na oprawy uliczne LED. Oprawy uliczne LED emitują wysokiej jakości barwę światła przez cały okres ich eksploatacji.

Większość oświetlenia ulicznego w polskich miastach stanowią jeszcze lampy rtęciowe, sodowe oraz metahalogenowe, które są awaryjne, zniekształcają barwy oświetlenia, migotają oraz mają wysokie zapotrzebowanie energetyczne.

Lampy uliczne LED pozwalają na zaoszczędzenie nawet 70% energii w porównaniu do starszych rozwiązań, dodatkowo oprawy uliczne LED redukują emisję dwutlenku węgla, nie zawierają szkodliwych substancji (rtęć), nie emitują promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.