Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wymiana oświetlenia w magazynie na lampy LED przemysłowe to jedna z najlepszych propozycji inwestycyjnych w ostatnich latach. Zdobycie funduszy niezbędnych na zastąpienie lamp halogenowych, świetlówek czy zwykłych żarówek na znacznie efektywniejsze oświetlenie magazynów w technologii LED może okazać się niezwykle opłacalne, zapewniając spore oszczędności na energii elektrycznej. Przed przystąpieniem do modernizacji pojawia się jednak zasadnicze pytanie: jakie lampy przemysłowe warto wybrać, by zastąpić tradycyjne oświetlenie magazynów technologią LED i nie przeprowadzać całkowitego przeprojektowania infrastruktury oświetlenia w budynku?

Lampy LED – przemysłowe rozwiązania w ofercie Globus Lighting

Jako producent oświetlenia do różnych zastosowań, w Globus Lighting zawsze staramy się tworzyć rozwiązania sprawdzające się w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy. Nasze oprawy przemysłowe LED dedykowane do zastosowania także w ramach oświetlenia magazynowego to przykład przywiązania do jakości i efektywnego wykorzystywania możliwości, jakie daje technologia LED.

Liniowe oprawy przemysłowe BSL

Jednym z podstawowych modeli oświetlenia magazynowego stosowanym zarówno w kombinacji z diodami LED, jak i w starszych rozwiązaniach są oprawy przemysłowe BSL, które można poprowadzić skutecznie wzdłuż regałów i korytarzy w całym magazynie. W naszej ofercie proponujemy kilka wariantów rozmiarów standardowej oprawy BSL. Nasza belka szczelna LED jest oprawą przeznaczoną do oświetlania różnego rodzaju hal produkcyjnych, magazynów i miejsc pracy w pomieszczeniach o wysokości do 8 metrów. Zastosowane tu moduły LED pozwalają na dobre natężenie światła gwarantujące doświetlenie przestrzeni nawet przy dużych wysokościach budynku, jednocześnie dając szansę na dostosowanie długości oprawy i ilości emitowanego światła do konkretnych zadań. Co ważne, belka gwarantuje szczelność na poziomie IP 65, dzięki czemu jest odporna na pracę w cięższych warunkach.

Oprawy High Bay BSL

Odchodząc od standardowych opraw liniowych, bardzo często stosowanym w magazynach rozwiązaniem w kategorii oświetlenia są znacznie większe oprawy prostokątne gwarantujące większe pole świecenia. W naszej ofercie pojawiają się one pod postacią oprawy przemysłowej High Bay BSL, stworzonej z myślą o pod kątem kształtu i rozmiaru tradycyjnych lamp metalohalogenkowych. Podczas ich projektowania postawiliśmy przede wszystkim na dużą różnorodność sposobów montażu oprawy oraz wysoki stopień szczelności i wytrzymałości w trudnych warunkach pracy. To dzięki nim nasze oprawy High Bay mogą być stosowane w bardzo wysokich, zakurzonych, wilgotnych pomieszczeniach i w dalszym ciągu spełniać w stu procentach swoje zadanie.

Substytut dla świetlówek – oświetlenie magazynowe LED

Oprawy hermetyczne Herbus dostępne w naszej ofercie to bezpośredni zamiennik tradycyjnych opraw na świetlówki fluorescencyjne. Jeśli w danej części magazynu wymagana jest duża wydajność świetlna oprawy przy stosunkowo niewielkich kosztach zakupu, obudowy z serii Herbus mogą okazać się najlepszym wyborem spośród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań. Przy ich projektowaniu zachowaliśmy po raz kolejny pełne przywiązanie do wysokiej szczelności i odporności oprawy na warunki pracy.

Oprawy LED do zadań specjalnych

Nie każdy magazyn pracuje wyłącznie z suchymi produktami przechowywanymi w temperaturze pokojowej, dlatego często zdarza się tu konieczność zastosowania opraw do zadań specjalnych. Z myślą o branży spożywczej i produktach wymagających przechowywania w niskich temperaturach stworzyliśmy więc oprawy CSL do chłodni i mroźni. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów przy produkcji klosza oprawy, udało nam się zapewnić bezpieczne warunki pracy dla diod LED w temperaturze od 40 do +6 °C, a dzięki zróżnicowaniu parametrów dostępnych opraw CSL umożliwiliśmy także dostosowanie oświetlenia do indywidualnych warunków każdego pomieszczenia. Dzięki takiemu projektowi nawet najbardziej wymagające środowisko pracy nie musi oznaczać stosowania drogich, energochłonnych i nieefektywnych rozwiązań.oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie magazynów odgrywa współcześnie niezwykle ważną rolę w przemyśle, stanowiąc jednocześnie znaczną część kosztów utrzymania obiektów magazynowych. Z tego też względu zastosowanie wydajnych i efektywnych energetycznie opraw LED przemysłowych może stanowić korzystną finansowo inwestycję zwracającą swoje koszty już w pierwszych miesiącach od przejścia na technologię LED. Ze względu na różnorodność warunków pracy i bardzo zróżnicowane wymagania użytkowników magazynów, w Globus Lighting zawsze staramy się udoskonalać oferowane przez nas oświetlenie przemysłowe tak, by gwarantowało najwyższą sprawność niezależnie od wymagań sytuacji. Zawsze pracujemy nad poprawą naszych rozwiązań, oferując Klientom sprawne, wydajne, ekologiczne i przede wszystkim gwarantujące komfortowe warunki pracy oświetlenie magazynowe i przemysłowe. Wierzymy, że LED to technologia przyszłości, która może przynieść ogromne korzyści już dziś.

5/5 - (1 vote)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.