Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oświetlenie architektoniczne | Globus Lighting – producent oświetlenia architektonicznego

oświetlenie architektoniczne

Historia oświetlenia sięga dawnych czasów, ludzie jednak dopiero z czasem zaczęli dostrzegać, że budynki, oprócz swoich typowych funkcji, pełnią również funkcję reprezentacyjną. Rozpoczęli zatem je oświetlać, tworząc magiczne iluminacje, które dziś współtworzą urok i piękno większości miast na świecie.

Projektor LED PRO

projektor

Naświetlacz LED

naświetlacze LED

Oprawa gzymsowa

oprawy gzymsowe

DECO

oprawa dekoracyjna

Producent oświetlenia architektonicznego i opraw achitektonicznych

Globus Lighting jako producent oświetlenia architektonicznego i opraw architektonicznych, od wielu lat tworzy wysokiej jakości oprawy architektoniczne, które pozwalają odkryć na nowo piękno budynków po zmroku. Oferowane przez nas oświetlenie architektoniczne, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne spełnia wszelkie niezbędne normy. Tworzone przez na oprawy architektoniczne z uwagi na częstą konieczność działania w trudnych warunkach atmosferycznych, są bardzo wytrzymałe, pełniąc w tym samym momencie funkcję reprezentacyjną oraz dekoracyjną.

producent oświetlenia architektonicznego

Oświetlenie architektoniczne – zadbaj o wygląd budynku po zmroku

Projektowane przez nas oświetlenie architektoniczne to nie tylko wytrzymałość i piękno, ale również energooszczędność, dzięki zastosowaniu technologii LED, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet 70% energii, która wcześniej była pochłaniana przez tradycyjne technologie oświetleniowe.

Oświetlenie architektoniczne zewnętrzne

Ciekawa iluminacja świetlna budynków, która eksponuje obiekty architektoniczne po zmroku, pozwala na nowo odkrywać ich piękno. Oświetlenie architektoniczne zewnętrzne może skupiać uwagę obserwujących osób na dowolnie wybranych elementach elewacji, co kreuje atmosferę lekkiego niedopowiedzenia i tajemnicy, sprawiając, że obserwator chce wrócić i spojrzeć na budynek również za dnia.

Współczesne oświetlenie architektoniczne zewnętrzne to element budynku, który łączy w sobie zarówno architekturę, jak i rozrywkę. Rozrywkę dlatego, że nowoczesne iluminacje ożywiają budynki, a architekturę, ponieważ podkreślają bryłę budynków, przy pomocy intensywnych efektów świetlnych.

Różne temperatury barwowe nowoczesnych opraw architektonicznych pozwalają inżynierom oświetlenia na większa swobodę w projektowaniu oraz tworzeniu spektakularnych iluminacji budynków, które stają się w miastach perłami, zachwycając obserwatorów.

Oprawy LED wykorzystywane jako oświetlenie architektoniczne zewnętrzne, powinny zapewniać wysoki poziom światła oraz stabilność koloru, a także być odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Przepiękne oświetlenie architektoniczne zewnętrzne sprawia, że budynki zabytkowe i budynki komercyjne nabierają nowego uroku, przyciągając turystów oraz klientów grą oszałamiających świateł, czyniąc przestrzeń miejską o wiele bardziej interesującą. Oświetlenie architektoniczne zewnętrzne wykorzystywane jest między innymi przez restauracje, hotele czy obiekty kulturalne, sprawiając, że stają się one jednymi z jaśniejszych punktów miast.

oświetlenie architektoniczne wewnętrzne

Oświetlenie architektoniczne wewnętrzne

Oświetlenie architektoniczne wewnętrzne może być wykorzystywane we wnętrzach hoteli, obiektów handlowych, miejscach kultury, restauracjach czy innych miejscach, w których dzięki oświetleniu architektonicznemu wewnętrznemu tworzony jest niezwykły wygląd i atmosfera, czyniące te miejsca, obiektami, w których przyjemnie się przebywa. W Globus Lighting oferujemy oświetlenie architektoniczne wewnętrzne, cechujące się różnymi sposobami montażu, klasami ochrony oraz oprawy oświetleniowe o szerokiej temperaturze barwowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować oświetlenie architektoniczne wewnętrzne dopasowane do wnętrza i budujące jego niezwykłą atmosferę.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.