Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lampy i oświetlenie LED w Częstochowie – realizacja dla firmy Stradom

W Globus Lighting produkujemy nowoczesne oświetlenie LED dla inwestycji przemysłowych, biurowych oraz gminnych (oświetlenie uliczne czy parkowe). Tworzone przez nas oświetlenie to nie tylko oszczędność wynikająca z zastosowania energooszczędnej technologii LED, ale również zaawansowanego i wygodnego sterowania oświetleniem.

Realizowaliśmy oświetlenie LED dla firmy przemysłowej Stradom z Częstochowy. Zobaczcie w jaki sposób udało nam się zaoszczędzić pieniądze klientów.

Lampy LED wykorzystane w firmie Stradom z Częstochowy – rodzaje opraw

W realizacji oświetlenia LED dla firmy Stradom z Częstochowy zostały zastosowane Belki szczelne LED typu Belus. Są to oprawy przemysłowe, których przeznaczenie to przede wszystkim hale produkcyjne i magazyny. Obudowa tejże oprawy oświetleniowej została wykonana ze stopu aluminium i pełni funkcję radiatora, co zapewnia diodom LED optymalną temperaturę i przyczynia się do ich dłuższej żywotności. Element świetlny opiera się o stosowanie liniowego modułu o długości 28 cm, dzięki czemu można dostosowywać długość oprawy, a także ilość emitowanego światła do konkretnych zadań

Oświetlenie LED dla Stradom w Częstochowie – opis realizacji

Realizacja oświetlenia LED w firmie Stradom w Częstochowie dotyczyła modernizacji dotychczasowego oświetlenia wraz z rozbudową hali produkcyjnych. Zastosowano oprawy BSL typu Belus oraz sterowanie Dali.

Dzięki modernizacji lamp LED firma Stradom z Częstochowy zaoszczędziła na zastosowanych rozwiązaniach 70% dotychczasowych wydatków na energię. Oprawy LED wraz ze sterowaniem Dali są zarządzane poprzez centralny panel sterowanie. Oświetlenie samodzielnie przyciemnia się i rozjaśnia w zależności od natężenia światła naturalnego, co pozwala na generowanie oszczędności energetycznej oraz wydłużenie żywotności opraw.

W Globus Lighting realizujemy nie tylko oświetlenie przemysłowe LED, ale również oświetlenie uliczne, biurowe czy tez oświetlenie elewacji budynków. Sprawdź naszą pełną ofertę!

 

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.