Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lampy i oświetlenie przemysłowe LED w Siegenia Aubi – Kluczbork, woj. opolskie

W Siegenia Aubi w Kluczborku realizowaliśmy modernizację lamp i oświetlenia LED w magazynie oraz częściach produkcyjnych. Wykorzystane zostały najnowocześniejsze produkowane przez nas lampy LED oraz sterowanie. Dzięki zastosowanym przez nas oświetleniu LED w Kluczborku realizowanym dla Siegenia Aubi firma odczuła duże oszczędności, a także poprawę jakości oświetlenia.

High Bay LED

high bay led

Oprawy Herbus

oświetlenie parkingów podziemnych

Oświetlenie i lampy LED zastosowane w realizacji dla Siegenia Aubi

Przy realizacji oświetlenia LED dla Siegenia Aubi wykorzystano lampy typu High Bay LED 140 W, oprawy BSL typu Belus i Herbus.

Oświetlenie przemysłowe High Bay LED są idealne, aby zastąpić dotychczasowe, tradycyjne źródła światła w zastosowaniach dla przemysłu oraz w pomieszczeniach powyżej 4m. Lampy High Bay LED są również niezwykle efektywne oraz żywotne, co pozwala zarówno na redukcję kosztów konserwacji, jak i użytkowania oświetlenia. Diody wykorzystywane w High Bay LED to Philip Luxeon.

Oprawa hermetyczna BSL Herbus to zamiennik dla tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej o mocy 2x36W lub 2x58W, które wykorzystywane były, a czasem nadal są w przemyśle. Oprawy LED tego typu są skierowane tam gdzie liczy się wysoka wydajność świetlna oraz niewielkie koszty zakupu. Obudowa lampy LED o uniwersalnym wyglądzie ma szczelność IP66. Oprawy LED Herbus mogą być wykorzystywane nie tylko w halach magazynowych czy produkcyjnych, ale również w budynkach gospodarczych, pomieszczeniach technicznych, przejściach, parkingach podziemnych.

Przed modernizacją

15,84 kW

Po modernizacji

5,74 kW

Oszczędności

70%

Oświetlenie LED – realizacja w Kluczborku, Opolskie

Oprawy LED wykorzystane w Siegenia Aubi zostały zamontowane na wysokości 11 m, zastosowane zostały w nich również czujniki ruchu (wykrywają poruszających się pracowników, wózki widłowe). Dzięki zastosowaniu czujników w danej sekcji, światło świeci w niej jedynie na 20% mocy.

Zapotrzebowanie na energię elektryczną w Siegenia Aubi w Kluczborku przed modernizacją wynosiło 15,84 kW, po modernizacji wynosi ono jedynie 5,74 kW, dzięki czemu aktualne zapotrzebowanie na energię elektryczną jest o 10,1 kW mniejsze niż przed modernizacją, co daje redukcję kosztów na poziomie 70%.

 

Siegenia Aubi
4.7 (94.29%) 14 - ilość głosów

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.