Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lampy i oświetlenie przemysłowe LED – realizacja Mondelez, Skarbimierz nieopodal Wrocławia

W Globus Lighting tworzymy nowoczesne oświetlenie LED zarówno na potrzeby inwestycji przemysłowych, jak i biurowych czy ulicznych. Tym razem zrealizowaliśmy oświetlenie LED wraz ze sterowaniem dla magazynu firmy Mondelez w Skarbimierzu, nieopodal Brzegu i Wrocławia.

High Bay LED

high bay led

Oprawy BSL

oświetlenie liniowe

Realizacja oświetlenia LED dla Mondelez nieopodal Wrocławia – zastosowane lampy

Aby oświetlenie LED zastosowane w Mondelez nieopodal Wrocławia było jak najbardziej efektywne, nowoczesne, a przy tym energooszczędne, zastosowaliśmy lampy typu High Bay LED 140 W oraz BSL 40 W oraz BSL 60 W typu Belus.

Wszystkie oprawy LED zrealizowane dla Mondelez nieopodal Wrocławia zastosowano w warunkach HACAP, z atestem PZH z zachowaniem rygorystycznych wymagań, które wynikały z restrykcji dla branży spożywczej.

High Bay LED to lampa LED, która pasuje idealnie do zastosowań przemysłowych i zastępuje konwencjonalne źródła światła w pomieszczeniach o wysokości powyżej 4 m. Lampy High Bay LED są wysoko efektywne oraz żywotne, co pozwala zarówno na oszczędność energii elektrycznej, jak i redukcję kosztów związanych z konserwacją i wymianą oświetlenia. W oprawach LED zastosowano diody Philips Luxeon, które podnoszą efektywność świetlną lamp High Bay LED.

Oprawy BSL to belki szczelne o różnej długości i mocy. Są to oprawy przemysłowe przeznaczone do oświetlania hal produkcyjnych, magazynów i miejsc pracy w pomieszczeniach o wysokości do 8 metrów. Obudowa belki szczelnej LED pełni rolę radiatora i zapewnia optymalną temperaturą do pracy diod LED, dzięki czemu żywotność ich pracy się zwiększa.

Przed modernizacją

28,87 kW

Po modernizacji

8,5 kW

Oszczędności

Ponad 60%

Oświetlenie i lampy LED w Mondelez nieopodal Wrocławia – podsumowanie realizacji

Zapotrzebowanie na energię elektryczną w magazynie Mondelez, mieszczącym się nieopodal Wrocławia przed modernizacją oświetlenia LED wynosiło 28,87 kW. Po modernizacji lamp LED zapotrzebowanie spadło do 8,5 kW, co dało oszczędności na poziomie 20,37 kW i redukcję kosztów o ponad 60%.

Oprócz nowych opraw LED w Mondelez obok Wrocławia zamontowano również czujniki ruchu, które w przypadku braku obecności pracownika świecą jedynie na 30% mocy.

Jeśli są Państwo zainteresowani modernizacją oświetlenia LED we Wrocławiu, ale także na terenie całej Polski, zapraszamy do kontaktu. Realizujemy oświetlenie LED dla przemysłu, biur, magazynów oraz wielu innych miejsc. Jesteśmy elastyczni i ważne są dla nas indywidualne wymagania klientów.

 

Mondelez
4.7 (94.67%) 15 - ilość głosów

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.