Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oświetlenie parkowe i ogrodowe | Oprawy parkowe – producent Globus Lighting

oświetlenie parkowe

Parki i ogrody to miejsca, w których odpoczywamy, spotykamy się towarzysko, uprawiamy sporty. Parki to miejsca natury w miastach, jednak nie dzikiej natury, a wyestetyzowanej przez człowieka. Kwestie estetyczne parków są istotne, w parkach często znajdziemy różnego rodzaju pomniki, fontanny, czy iluminacje, w większości z nich jest również oświetlenie. Oświetlenie parkowe nie może być zwyczajne, zazwyczaj posiada ciekawe kształty, również takie nawiązujące do oświetlenia historycznego. Ze względu na ekologię, oszczędność, a także wysoką jakość samego światła warto postawić na oświetlenie parkowe LED. Oprawy parkowe LED są energooszczędne, wydajne i trwałe, a patrząc na aspekt przyrodniczy parku, również ekologiczne. Sprawdź nasze oświetlenie parkowe i ogrodowe LED, które tworzymy z myślą o ekologii i oszczędności.

Projektor LED PRO

projektor

Naświetlacz LED

naświetlacze LED

Oprawy parkowe

oświetlenie parkowe

Oświetlenie parkowe – wielość zastosowań

Oświetlenie parkowe ma swoje zastosowanie również jako oświetlenie ogrodowe, ale także stosowane jest na różnego rodzaju skwerach, placach, podjazdach, ciągach komunikacyjnych, przy wejściach do budynków oraz w dzielnicach mieszkaniowych. Zastosowanie oświetlenia parkowego i ogrodowego jest szerokie, a to ze względy na estetyczność stosowanych opraw parkowych LED, które mogą być zarówno nowoczesne, ja i nawiązywać do historii. Oświetlenie parkowe i ogrodowe występuje w wielu wzorach, co pozwala na odpowiednią aranżację terenu.

Decydując się na oświetlenie parkowe i ogrodowe, kierujemy się zarówno kwestiami komfortu i bezpieczeństwa, ale również walorami estetycznymi. Dodatkowo oprawy parkowe LED powinny być wytrzymałe na warunki atmosferyczne, mechaniczne, a zgodnie z dzisiejszymi standardami również energooszczędne i mieć długą żywotność.

Oprawy parkowe i ogrodowe LED produkowane przez Globus Lighting pozwalają na zaoszczędzenie nawet 70% energii, w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

Oświetlenie ogrodowe – zaczaruj swój ogród

Oświetlenie ogrodowe jest świetnym sposobem na to, aby nadać niepowtarzalnego klimatu w ogrodzie. Oświetlenie ogrodowe stworzy przepiękny pejzaż po zmroku, który rozświetli alejki i rośliny. Oświetlenie ogrodowe montuje się nie tylko dla kwestii estetycznych, ale również po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się po zmroku. W zależności od potrzeb można zdecydować się na niższe oświetlenie ogrodowe, bądź wyższe oświetlenie parkowe, a stylizacją dopasować je do charakteru ogrodu.

Oświetlenie ogrodowe LED to przede wszystkim oszczędność i ekologia, które znajdują swój wyraz w samym celu tworzenia ogrodów. Dlatego warto zdecydować się na oświetlenie ogrodowe wykonane właśnie w tej technologii, które jest bardzo żywotne oraz pozwala zaoszczędzić.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.