Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jesteśmy innowacyjną firmą powstałą dzięki doświadczeniom produkcyjnych firmy Globus, która od blisko 100 lat produkuje narzędzia dla przemysłu. Nasze oprawy LED produkowane są w Polsce, dzięki czemu możemy się szczycić wysoką jakością produktów oraz dużą szybkością reakcji na potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się na tym aby wykorzystywać innowacje technologiczne dla korzyści naszych odbiorców. Poszukujemy osób, z którymi wspólnie zadbamy o dalszy rozwój firmy:

 

 

PROCES REKRUTACJI 

Etap 1- Przesłanie dokumentów aplikacyjnych

Oferty pracy znajdują się w zakładce „oferty pracy”. Dokumenty aplikacyjne czyli CV i list motywacyjny należy przesłać
na adres praca@globuslighting.pl umieszczając w temacie nazwę stanowiska pracy

Etap 2 – Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

Na wstępie zapoznajemy się z nadesłanymi dokumentami i analizujemy je pod kątem profilu zawodowego oraz zgodności z wymaganiami zamieszczonymi w ogłoszeniu. Na podstawie tej analizy wybieramy osoby, które zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Jest to tzw. etap wstępnej selekcji kandydatów.

Etap 3 – Spotkania kwalifikacyjne

Spotkania pozwalają na uzyskanie dodatkowych informacji na temat wiedzy, umiejętności i doświadczenia kandydata.

Etap 4 – Złożenie oferty współpracy i zakończenie procesu rekrutacji

Oferta zawiera nazwę stanowiska, okres na jaki zawierana jest umowa, kwotę wynagrodzenia i inne warunki związane z poszczególnymi stanowiskami pracy. Każdy kandydat, który brał udział w danym procesie rekrutacyjnym otrzyma informację zwrotną o jego wyniku. Wiadomość tą przekażemy w formie mailowej lub telefonicznej.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.