Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lampy i oświetlenie LED – realizacja Opole „Orlik”

oświetlenie led opole

Do realizacji oświetlenia LED na boisku Orlik w Opolu, wykorzystaliśmy najlepszej jakości lampy i naświetlacze LED, wykorzystujące najnowsze technologie, w tym lampy LED z możliwością sterowania oświetleniem LED.

Lampy ULE

Naświetlacze

projektor

Lampy LED wykorzystane do oświetlenia Orlika w Opolu

Do oświetlenia Orlika w Opolu wykorzystaliśmy lampy LED typu ULE oraz FL. Projekt ten został zrealizowany na potrzeby obiektu sportowego.

Wykorzystane przez nas w Opolu lampy LED, posiadają opcję sterowania, za którego sprawą wzrasta natężenie światła wraz z nastaniem wzroku.

oświetlenie hal sportowych

Oświetlenie LED Opole – nasza realizacja

Lampy LED typu ULE

Lampy LED typu ULE zostały zamontowane na masztach, posiadają również wysoki parametr szczelności IP66 oraz odporność przysłon na uderzenia, co jest niezwykle istotne w przypadku boisk sportowych. Lampy typu ULE nadają się do wykorzystania nie tylko jako oprawy na boiskach sportowych, ich elastyczność sprawia, że możliwe jest ich zastosowanie jako oświetlenie uliczne, oświetlenie

Naświetlacze LED typu FL

W oświetleniu Orlika w Opolu zostały wykorzystane również naświetlacze LED FL, które są oprawami do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów, ze względu na wysoką szczelność. Naświetlacze typu FL mogą mieć różne zastosowanie, a to ze względu na różnorodność mocy, która może wynosić od 50W do 1000W. W tym przypadku lampy LED oświetliły boisko sportowe, ale mogą zostać również użyte na halach przemysłowych, sportowych czy basenach.

 

Globus Lighting oferuje nie tylko oświetlenie boisk sportowych, ale także oświetlenie przemysłowe, biurowe czy uliczne na terenie Opola, woj. opolskiego, a także całej Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu.

 

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.