Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oświetlenie parkingowe LED | Oświetlenie parkingów podziemnych i naziemnych

Oświetlenie parkingowe LED

Poruszanie się pojazdem mechanicznym po zmierzchu, bądź w ciemnym parkingu podziemnym wymaga stworzenia ku temu odpowiednich warunków. Co oznacza, że należy zwiększyć widoczność po zmroku w miejscach, w których samochody parkują. Oświetlenie parkingu jest kluczowe, dla bezpieczeństwa poruszania się pojazdów mechanicznych w tych miejscach. Dzięki temu samochody i inne pojazdy są zauważalne, a sam kierowca zyskuje lepszą widoczność podczas poruszania się autem i parkowania. W parkingach podziemnych dodatkowo zwiększa się ogólne poczucie bezpieczeństwa.

Oświetlenie parkingowe LED – nasza oferta

Naświetlacze LED

naświetlacze LED

Oprawy parkingowe słupowe

oświetlenie parkingowe

Oprawa Herbus

oświetlenie parkingów podziemnych

Oświetlenie parkingów podziemnych i naziemnych

Oświetlenie parkingów naziemnych – jakie wybrać?

Projektując oświetlenie parkingu i dobierając odpowiednie systemy świetlne, należy mieć na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo. Parking to miejsce, w którym oświetlenie kreuje w bezpośredni sposób strefę bezpieczeństwa, dla kierowców i pasażerów. W przypadku oświetlenia parkingów naziemnych przestrzeń dzielona jest często z ulicą, dlatego dobierane oświetlenie parkingowe LED musi spełniać restrykcyjne normy oświetleniowe.

W oświetleniu parkingów naziemnych świetnie sprawdzi się oświetlenie z kategorii oświetlenia ulicznego w niektórych przypadkach wsparte o naświetlacze lub też przez nie zastąpione, gdyż czasem, z różnych przyczyn, zastosowanie oświetlenia parkingowe słupowego może nie być możliwe. Oświetlenie parkingowe słupowe, jest w stanie doświetlić dużą powierzchnię, zapewniając przy tym odpowiednie światło.

Naświetlacze LED to również dobry sposób na uzyskanie efektywnego oświetlenia parkingowe, urządzenia te są zróżnicowane pod względem mocy i kształtu, mimo wszystko generują wydajne oraz oszczędne oświetlenie.

Oświetlenie parkingów podziemnych – jakie będzie odpowiednie?

Naświetlacze LED to dobre rozwiązanie dla parkingów podziemnych. Dodatkowo warto użyć produktów z linii oświetlenia liniowego. Oprawy liniowe dostępne są u nas w różnych długościach. Oświetlenie parkingowe liniowe wyposażone może być w czujnik ruchu oraz zmierzchu i świetnie się sprawdzi jako produkt w miejscach, w których nie jest niezbędne całodobowe oświetlenie

Ponadto jako oświetlenie parkingów podziemnych może mieć zastosowanie oświetlenie o szerokim strumieniu światła jak High Bay LED oraz Downlight LED.

Zachęcamy do kontaktu oraz sprawdzenia całej naszej oferty oraz katalogów, z pewnością znajdziemy dla Państwa produkt, który będzie spełniał Państwa wymagania.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.