Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lampy i oświetlenie przemysłowe LED – realizacja Opakofarb, Włocławek

W Globus Lighting tworzymy nowoczesne oświetlenie LED zarówno na potrzeby inwestycji przemysłowych, jak i biurowych czy ulicznych. Tym razem zrealizowaliśmy oświetlenie LED w pomieszczeniu linii drukującej na puszkach metalowych dla firmy Opakofarb z Włocławka, znajdującego się pomiędzy Toruniem i Łodzią.

Liniowe oprawy przemysłowe BELUS

oświetlenie liniowe

Realizacja oświetlenia LED dla Opakofarb nieopodal Torunia i Łodzi– zastosowane lampy

Aby oświetlenie LED zastosowane w Opakofarb nieopodal Torunia i Łodzi było jak najbardziej efektywne, energooszczędne oraz spełniało wymagania klienta zastosowaliśmy linię opraw Belus działające w natężeniu od 300 do 1000lx oraz posiadające niezwykle ważny współczynnik oddawania barw na wysokim poziomie Ra90 (CRI90).

Liniowe oprawy przemysłowe Belus to szczelne ledowe belki, które zostały zaprojektowane do oświetlania hal produkcyjnych w wysokich pomieszczeniach. Ich obudowa zbudowana jest z wysokogatunkowego stopu aluminium, jednocześnie pełniąc funkcję radiatora, dzięki któremu  oprawa posiada odpowiednią temperaturę pracy diod LED. Dzięki odpowiednio zbudowanej konstrukcji, oprawa ma bardzo dużą wytrzymałość. W oprawach przemysłowych Belus zastosowane zostały liniowe moduły LED o długości 28 cm, dzięki którym można dostosowywać długość oprawy i ilość emitowanego światła. odpowiednio do konkretnego zadania.

Spełnione wymagania inwestora

5 lat gwarancji

Natężenie od 300 do 1000lx

Współczynnik oddawania barw RA90 (CRI90)

Liniowe oprawy przemysłowe w Opakofarb nieopodal Torunia i Łodzi – podsumowanie realizacji

Podczas realizacji opraw przemysłowych LED wszystkie wymagania klienta. Dzięki zastosowaniu liniowych opraw przemysłowych LED osiągnięto:

  • wymagane natężenie,
  • odpowiedni współczynnik oddania barw,
  • wysokiej jakości oświetlenie bezpieczne dla pracowników,
  • możliwość prawidłowej kontroli jakości druku polegającej na wychwytywaniu nieprawidłowych barw oraz sprawdzaniu dokładności wydruki i jakości grafiki.

Nasza realizacja została bardzo wysoko oceniona przez klienta. Brana pod uwagę była estetyka i standard wykonania produktu jak i całej realizacji.  Bardzo dobre parametry świetlne i techniczne, dzięki którym kontrola jakości może przebiegać prawidłowo oraz perfekcyjny stosunek ceny do jakości.

Jeśli są Państwo zainteresowani modernizacją oświetlenia LED we Wrocławiu, ale także na terenie całej Polski, zapraszamy do kontaktu. Realizujemy oświetlenie LED dla przemysłu, biur, magazynów oraz wielu innych miejsc. Jesteśmy elastyczni i ważne są dla nas indywidualne wymagania klientów.

Opakofarb
4.8 (95%) 16 - ilość głosów

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.