Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Oświetlenie przemysłowe to ważny filar naszej działalności.  Dlatego w tym roku prezentujemy nowy katalog, dedykowany właśnie dla  przemysłu.  Kierując się funkcjonalnością, stworzyliśmy wachlarz opraw dostosowanych do przestrzenii produkcyjnych, magazynów, chłodni oraz warsztatów. 

 

 

okładka

Jako producent inteligentnego oświetlenia LED nie prezentujemy jedynie opraw ale również możliwości związane z wykorzystaniem automatyki w oświetleniu. Proponujemy rozwiązania oparte  o sterowanie DALI oraz czujniki natężenia oświetlenia i czujniki ruchu, które sprawiają, że oświetlenie zostaje dostosowane do indywidualnych wymagań pomieszczenia.

KATALOG OŚWIETLENIA

 

mockup magazynu2

Najważniejszym punktem w katalogu jest jednakże możliwość samodzielnego komponowania oprawy poprzez dobór parametrów. Każde pomieszczenie, niezależnie od tego czy jest to modernizacja, czy nowa inwestycja, jest inne i wymaga szczegółowego dopasowania oświetlenia, aby praca w nim była komfortowa i bezpieczna.  Jako producent oświetlenia dajemy możliwość wyboru optyki, temperatury barwowej oraz wielu innych czynników, które sprawiają, że oprawy będą spełniać wszelkie wymagania.

Spread

Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie wersje katalogu – papierową oraz elektroniczną, aby dodatkowo ułatwić korzystanie z naszych materiałów. Katalog w formie elektronicznej znajduje się tutaj.

KATALOG OŚWIETLENIA

 

4.8/5 - (9 votes)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.