Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Rynek elektryczny” to  miesięcznik publikujący różnego rodzaju informacje związane z elektryką i elektrotechniką.  Znajdziemy w nim wiadomości z rynku krajowego oraz światowego, informacje na temat produktów oraz nowych technologii w branży, a także oferty i przetargi firm. Pod koniec 2015 roku w dziale „Życie firm” pojawił się artykuł na temat modernizacji oświetlenia w Centrum Logistycznym TIM SA, w którym użyto właśnie lamp Globusa.wp_20160205_12_48_50_pro Oprawy firmy Globus w Centrum Logistycznym  TIM znalazły się dzięki partnerowi handlowemu inwestycji, firmie Sun Electro. Tematem modernizacji była modernizacja oświelenia obecnych już pomieszczeń magazynowych oraz oświetlenie nowych. Całość inwestycji obejmowała antresole, magazyn oraz odrębny magazyn do przechowywania kabli.

Przed rozpoczęciem prac wykonano szczegółową analizę ekonomiczną opłacalności oraz projekt zakladający wykorzystanie nie tylko opraw LED  (obecnych w gamie produktów firmy), ale również zastosowanie czujników natężenia oświetlenia oraz czujników ruchu, co przyniosło duże oszczędności.


2016-01-29 11

 

Co myślą pracownicy Globusa na temat tej realizacji?

„Inwestycja była wymagająca, ale efekt modernizacji spełnia wszystkie założenia projektu. Cieszymy się, że możemy pokazać nasze oprawy oraz opracowane rozwiązania w gazecie. „-Mówią członkowie działu Projektowego. „Ponadto oceniamy  współpracę z firmą TIM bardzo pozytywnie i z przyjemnością  będziemy ją kontynuować w przyszłości”.

Całe sprawozdanie, zawierające opisy poszczególnych etapów realizacji, zawarte jest w magazynie „Rynek Elektryczny”. Serdecznie zachęcamy do lektury miesięcznika!

4.8/5 - (9 votes)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.